ПОХІД ДО ДНЯ ТУРИЗМУ - 2018

Дата: 24.09.2018 08:06

Фото без опису   23 вересня 2018 року здійснено похід на вершину гори Пікуй (1408 м), приурочений до ВСесвітнього дня туризму.
   Вже традиційно воловецька група в складі досвідчених туристів і новачків різного віку здійснила похід присвячений Всесвітньому дню туризму, який щорічно відзначається 27 вересня.

Незважаючи на погодні умови (густий туман, вітер), учасники походу очистили від сміття вершину найбільш ошатної гори Воловецького району, і знесли зібране сміття вниз.
    З нового на горі: на вершині встановлена статуя Ісуса Христа та памятна таблиця з іменами героїв Небесної Сотні і АТО.
   Похід було організовано громадською організацією "Асоціація сприяння туризму "Шипіт" за ініціативи Воловецької селищної ради.

Щиро вітаємо всіх туристів їз святом! Бажаємо миру і наснаги до подальших походів.