ЗАМІНА ЛАВОК ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Дата: 19.06.2018 08:09

Фото без опису   17 червня 2018 року працівники комунального підприємства розпочали встановлення нових лавок для відпочинку в центрі селища.

Нові лавки спеціально замовлені встановлюються на зіміну старих, виготовлених з підручних матеріалів і встановлених влітку 2018 року. Разом з тим акуратно обкладений плиткою фундамент, перефарбовані "енергетичне дерево" та лавка під ним. Дане місце вже всигло стати популярним місцем відпочинку молоді і гостей селища, оскільки тут можна підживити мобільний, планшет, чи скористатися безкоштовним Wi-Fi.

Старі лавки, які знімаються, будуть відремонтовані, пофарбовані і встановлені в інших місцях селища. Всі придбання і роботи ведуться коштом бюджету селищної ради.