Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

"ЕНЕРГЕТИЧНЕ ДЕРЕВО" У ВОЛОВЦІ

   Минулого місяця у центрі Воловця по вул. Карпатська, навпроти магазину "Фото Експрес", з"явилося так зване "енергетичне дерево". Яке на протязі майже двох місяців проходило тестуванні і нарешті готове до експлуатації.

   Інженерна споруда під такою назвою являє собою стилізоване дерево з металевих конструкцій, "кроною" якого служать дві сонячні батареї, які перетворюють сонячну енергію в електричну. Навколо дерева обладнано лавки для сидіння на поличку, на яку можна прилаштувати мобільні телефонм, смартфони, планшети і с допомогою свого кабеля підєднати їх до розеток під поличкою для підживлення.Система дозволяє підживлювати одночасно чотири пристрої.

   Крім того підживлення, тут ще можна підєднатися до мережі Інтернет через Wi-Fi і переглянути новини, чи будь яку іншу інформацію. Всі ці дії зручно здійснити і вночі, оскільки "дерево" обладнане двома ліхтарями та акомулятором, які автоматично вмикаються в темну пору доби. Слід відзначити, що всі ці зручності є абсолютно безкоштовними для користувачів.

   Шановні мешканці, гості селища, туристи, Воловецька селищна рада запрошує вас скористатися цим першим у нашому селищі сучасним острівцем екологічно чистої енергії. Також просить всіх не руйнувати пристої, оскільки все обладнано для вашої зручності - https://www.youtube.com/watch?v=8B6m3Ata4WE.« повернутися до списку новин