Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАНОРА

  
   У кінці травня 2018 року вівся поточний ремонтом проблемних ділянок верхнього кінця вулиці Канора.

  Роботи велися силами і технікою комунального підприємством "Водоканалсервіс", за ініціативи селищної ради коштом місцевого бюджету. У виборі ділянок, які в першу чергу потребувіали ремонту, активну участь взяли депутати селищної ради від с. Канора та активні мешканці села.

   На вирівняні грейдером ділянки завезено і розплановано 90 тон щебню. Необхідно відзначити, що в 2012-14 роках для поточного ремонту вулиць села Канора було закуплено коштом селищної ради і використано 150 тон щебеню.
   Селищна рада повторно звертається: - до мешканців села Канора з пропозицією відновити водостічні канави вздовж огорож своїх садиб; - до депутатів селищної ради від с. Канора з проханням надати допомогу в інформуванні мешканців про необхідність систематичного розчищення канав. Повторно повідомляємо, що дана вимога є одним з пунктів "Правил благоустрою", невиконання яких тягне за собою адміністративну відповідальність. Із свого боку селищна рада і надалі робитиме все можливе, для ремонту вулиць села та укріплення берегів річки Канорка.


« повернутися до списку новин