РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ПЛОЩЫ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

10 травня 2019 року у Воловці розпочато ремонт площы по вулиці Карпатська.
   По узгодженню з селищною радою приватний підприємець Іван Бирак вирішив вкласти власні кошти в розвиток інфраструктури нашого селища. А саме, облаштувати площу між комерційними обєктами нерухомості, які належать йому на праві власності.

Оскільки вказана площа в основному використовується транспортом підприємця для підвезення товарів і стоянки, нею проходять відвідувачі його магазинів, він вирішив зробити її зручною для них. Так як селищна рада також зацікавлена в покращенні інфраструктури для потреб мешканців і гостей селища, вона підтримала інею підприємця і дала дозвіл на виконання ремонтноих робіт.
   На даний час вирівняно поверхню площі, засипано щебнем і завезено бруківку. Роботи продовжуються