РОЗПОЧАТО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

Дата: 29.05.2019 09:05

Фото без опису   27 травня 2019 року у Воловці розпочато роботи з благоустрою парку.
   Питання благоустрою селищного парку давно назріло, однак кошти місцевого бюджету не дозволяли ці роботи розпочати.

Більш важливим було відремонтувати протікаючі дахи, поруйновані димові і вентиляційні канали багатоквартирних житлових будинків, покриття основних вулиць селища і села Канора, тротуари.
   Нарешті з"явилася можливість братися і до робіт з благоустрою парку. На першому етапі вирішено демонтовані плити старого покриття тротуарів використати для облаштування сходів пішохідної доріжки від паркового містка до дитячого садочка № 4. Роботи розпочато. На даний час демонтовані бетонні прити перевезено до парку і почалося іх укладення. Роботи ведуться силами селищного комунального підприємства "Водоканалсервіс", коштом місцевого бюджету.