Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ЕС спільно з ПРООН розпочинають новий проект (продовження 2)

   13 травня 2019 року у сесійній залі Воловецької селищної ради відбулося чергове зібрання з приводу нового проекту ЄС/ ПРООН.

   Як повідомлялося раніше, в Закрпатській області розпочався проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Цього разу темою зібрання була детальна процедура утворення ОСББ. Фахові пояснення представникам ініціативних груп по створенню ОСББ в багатоквартирних будинках смт Воловець програму давала координатор проекту ПРООН в Закарпатській області Павлович Любов Михайлівна. Допомагав в цьому залучений нею голова двох успішно діючих ОСББ з міста Ужгород пан Василь.
   Присутнім представникам багатоквартирних будинків селища і керівництву селищної ради на чолі з селищним головою Попелич М.А. було цікаво і корисно почути розяснення Любов Михайлівни та поради людини, яка має реальний досвід створення і керівництва діючим ОСББ. Тема і цього зібрання зацікавила присутніх, знову викликала жваве обговорення та багато запитань.
   Координатор черговий раз запевнила присутніх в продовженні подібних зібрань. На наступному засіданні планується присутність експерта програми, яка стосується енергозбереження в багатоквартирних будинках, і його фахові пояснення з даного приводу.« повернутися до списку новин