Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

НОВА ПІШОХІДНА ДОРІЖКА

   05 вересня 2018 року у Воловці завершено будівництво нової пішохідної доріжки.
   Воловчанам добре відомо, що в одному із сквериків селища, а саме між ветаптекою і магазином "Рукавичка" мешканці самовільно протоптали стежку, на місці якої утворювалася грязука після дощів, вже забруковані доріжки і тротуари жодним чином їх не задовільняли.

   Намагання перекрити самовільний прохід позаду хреста не дали бажаного результату, стежка ставала все ширшою і перетворилася на заболочену дорогу, що не придавало привабливості вигляду селища. В кінці кінців селищною радою було прийнято рішення на місці самовільної дороги збудувати бруковану пішохідну доріжку. Селищну раду підтримало керівництво "Львівхолод", якому належить магазин "Рукавичка" і надало бруківку для майбутньої доріжки. Роботи по її укладанню оплачено коштом місцевого бюджету.
    Таким чином мешкані і гості селища отримали нову бруковану пішохідну доріжку довжиною близько 30 метрів на місці облюбованої і протоптаної ними заболоченої стежки. Селищна рада, від імені територіальної громади, висловлює вдячність спонсору за розуміння і підтримку. А також закликає інших підприємців наслідувати позитивний приклад.« повернутися до списку новин