ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦЬ СЕЛИЩА

Дата: 21.09.2018 10:17
Кількість переглядів: 291

19-20 вересня 2018 року у Воловці виконано поточний ремонт вулиць Незалежності, Уренгойська та невеличких ділянок вулиці Шевченка.

Літом поточного року було проведено грейдерне вирівнювання твердого покриття вказаних вулиць. Тепер їх підсипано старим асфальтом, який було знято працівниками турецької фірми "Онур" під час ремонту ділянки автомобільної дороги по вулиці Карпатська. Укладений бувший у вжитку асфальт утрамбовано потужним катком.
   Звичайно, це не капітальний ремонт дороги новим асфальтом, але все ж потриття тепер краще, ніж було до цього часу. До того ж по господарському використано шар старого покриття, з допомогою якого периферійні вулиці дочекається дорогого капітального ремонту, на який у бюджеті поки що відсутні кошти.
    Роботи поточного ремонту виконані коштом селищного бюджету працівниками КП "Водоканалсервіс" за технічної підтирмки фірми "Онур".