Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

РОЗПОЧАТО РЕМОНТ ВУЛИЦІ ПРИВОКЗАЛЬНА

   25 березня 2019 року у Воловці розпочато капітальний ремонт вулиці селища - Привокзальна.
   На вказану вулицю в обов"язковому порядку потрапляють всі гості і мешканці селища, які прибули потьягом на залізничну станцію Воловець і перше враження про селище складається від її вигляду і стану. По факту, вулиця є "лицем" Воловця, прийшов час зробити її такою по суті.

   Проект капітального ремонту вулиці замовлено, виготовлено і затверджено ще в минулому році. Він передбачає ремонт покриття самої вулиці, ремонт тротуарів з обох сторін і облаштування газону. На роточний рік депутатами спрямовано кошти для ремонту і розпочато його, як тільки цього дозволили погодні умови.
   На даний час демонтовано старе покриття одного з тротуарів, завезено частину матеріалів для облаштування нового покриття. Викрнавцями робіт є ТОВ "Свалява-Міськбуд".
   Роботи продовжуються, про їх хід інформуватимемо на сторінках даного сайті. Вже традиційно селищна рада запрошує мешканців до контролю за якістю їх виконання. Всі ваші зауваження буде розглянуто і враховано.
   Селищна рада приносить вибачення гостям, мешканцям селища, в першу чергу водіям, за тимчасові незручності, викликані ремонтом і сподівається на розуміння.« повернутися до списку новин