ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата: 02.06.2017 11:07

Фото без опису

01 червня 2017 року розпочато поточний ремонт ділянки вулиці Карпатська (центральна частина селища).

Дана вулиця є дорогою обласного рівня, відноситься до компетенції обласної служби доріг і не є комунальною власністю Воловецької територіальної громади. Та зважаючи на вкрай незадовільний стан дорожного покриття даної вулиці, що ствроює значні незручності для мешканців селища та автомобілістів, селищна рада добилася згоди обласної служби на поточний ремонт ділянки вулиці коштом селищного бюджету. Згідно укладеного договору роботи по поточному ремонту виконуються працівниками Свалявського райавтодору (див. прикріплення).
   Із зауваженнями щодо якості виконання робіт підрядником звертатися до селищної ради.