Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗАМІНА СВІТИЛЬНИКІВ

   24 листопада 2018 року по вулиці В. Чорновола проведено заміну восьми потужних ламп вуличного освітлення на сучасні енергоефективні світильники.
   Оскільки застарілі лампи 400 Вт, 250 Вт, 150 Вт у діючих світильниках є занадто потужними, до того ж вулиці селища Воловець і села Канора освітлюються без малого півтисячею світильниками, що добре, але приводить до значних витрат місцевого бюджету на вуличне освітлення селища Воловець і села Канора, селищною радою прийнято рішення по їх заміні на сучасні, енергозберігаючі.

   Було випробувано кілька варіантів, враховуючи, потужність і вартість нових ламп (світильників), термін їх роботи, створюваний світловий потік. За вказаними показниками найбільш ефективниими виявилися світодіодні світильники консольного типу.
   Роботи по заміні застарілих ламп на сучасні світильники ведуться силами комунального підприємства ВС "Водоканалсервіс", коштом місцевого бюджету. На даний час, замість найбільш потужних ламп і тих, що вийшли з ладу, вже встановлено 50 шт нових світильників типу LED «Orlando» Horoz (зовнішній вигляд на заставці), в тому числі 5 шт - потужністю 100 Вт (на важливих автомобільних перехрестях) та 45 шт (інші ділянки вулиць) - потужністю 50 Вт.
   Роботи по реконструкції вуличного освітлення продовжуються.« повернутися до списку новин