ВІТАННЯ ВІД ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ СЕЛИЩНІЙ РАДІ
Дата: 28.12.2017 11:36
Кількість переглядів: 827
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04350240/f1977bd9ca289f794f13200f3f3879dc.jpg)
Адміністрація, батьки та вихованці Воловецьких дошкільних навчальних закладів № 2,3,4 щиросердечно дякують Святому Миколаю і його помічникам з Воловецької селищної ради (депутатам, селищному голові Попелич Михайлу Андрійовичу та всьому апарату) за те, що подбали про подарунки для діток.
Також дякуємо за розуміння і підтримку. Дуже приємно, що в наш нелегкий час є люди, готові турбуватися про підростаюче покоління.
Вітаємо вас всіх з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвяними святами. Бажаємо міцного здоров'я, довголіття, світлих і радісних днів, зігрітих людською любов'ю та Божою благодаттю.
З повагою,
завідуючі дитячими садочками