ЗСУВ ГРУНТУ У СЕЛІ КАНОРА

В ніч з 10 на 11 грудня 2017 року в с. Канора, внаслідок снігопаду при плюсовій температурі і значного перезволоження ґрунту, стався зсув крутого берега річки Канорка.
   Обстеженням представниками селищної ради і комунального підприємства, встановлено, що ширина зсуву 7 м, висота зсувонебезпечного схилу - близько 15 м. Зсувом частково перекрито русло річки Канорка. Враховуючи прогноз погоди, який на найближчі дні обіцяє зливи, зсув може повторитися, і наклавшись на перший, повністю перекрити русло і повернути течію річки на дорогу. Зважаючи на це, селищним головою прийнято рішення невідкладно розпочати роботи по розчищенню русла. І на протязі дня такі роботи виконані, дорозі і мешканцям нічого не загрожує.
   Незважаючи на те, що можливий повторний зсув, після розчищення русла вже не зможе повністю його перекрити, досягнуто дововленості з мешканцями про негайне інформування селищної ради про нього, для оперативного реагування.