ВИСАДЖЕНО САКУРИ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04350240/61eb6d3a7dcce7852a49c2a3187ff11d.jpg)
13 квітня 2018 року в рамках весняної толоки в селищі висаджено десять саджанців сакури.
Це вже другий рік поспіль голова Закарпатської обласної ради періоду 2010-2015 років, а нині виконавчий директор благодійного фонду "ВіЗа" Володимир Чубірко та мешканець Ужгорода уродженець і патріот нашого краю Василь Дзямко особисто привозять в подарунок громаді селища саджанці красуні сакури, яка є окрасою обласного центру і ще кількох міст області.
Відзначивши, що їхній тогорічний подарунок не тільки прижився в селищі в повній кількості десяти одиниць, а й доглянутий, гості забажали долучилися до висадження нової партії тендітних деревцят. Таким чином, маємо у Воловці вже 20 молоденьких сакур.
Щиро дякуємо добровільним спонсорам нашої громади за подарунки і добрі наміри щодо розвитку селища.