ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА _ 2

Дата: 02.08.2017 11:48

Фото без опису
   Станом на 01 серпня 2017 року продовжуются роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Карпатська (ліва сторона).

Да наний час завершено ремонт ділянок тротуару біля районної лікарні, біля житлового будинку № 25, біля кольшнього кінотеатру та біля школи. Розпочато ремонт ділянки біля кафе "Кав"ярня" і ведеться підготовка до ремонту пішохідної доріжки біля каплички Діви Марії.
   Як уже повідомлялося, роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку, коштом селищної ради, спеціалістами ТОВ "Свалява Міськбуд". Крім того, хочемо заспокоїти мешканців, що вже виготовлені, пройшли експертизу і затверджені проекти ремонту тротуарів по вул. Карпатська (права сторона) на ділянці від поліклініки до вул. Борканюка.
   У всіх випадка ремонту комунальних обєктів, селищна рада традиційно запрошує мешканців селища, долучатися до контролю за якістю виконання робіт, висловлювати свої зауваження.