ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ КАНОРА - 2

Дата: 10.08.2018 11:55

Фото без опису   08-10 серпня 2018 року проведено поточний ремонтом проблемної ділянки початку вулиці Канора.

У травні поточного року здійснювався поточний ремонт найбільш проблемних ділянок верхнього кінця вул. Канора в с. Канора. Як тільки появилася фінансова можливість, силами і технікою комунального підприємством "Водоканалсервіс" було проведено роботи по відведенню дощової води (встановлення бетонних лотків з решітками). Підсипку і утрамбування ділянки вулиці проведено за ініціативи селищної ради з допомогою спонсора.

Селищна рада повторно звертається до мешканців села Канора з пропозицією відновити і систематично розчищати водостічні канави вздовж огорож своїх садиб. Із свого боку селищна рада продовжуватиме ремонт проблемних ділянок вулиць села.