Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ (вітрова електростанція)

   30 січня 2019 року у приміщенні сесійної зали Воловецької селищної ради відбулися громадські слухання попередньо анонсовані ТОВ "АТЛАС ВОЛОВЕЦЬ ЕНЕРДЖІ".

   Як і було оголошено, громадські слухання стосувалися "Звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництву вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради".
   Для участі в обговоренні зареєструвалися близько 250 учасників з Воловця, Міжгірщини, Ужгорода, Львова, навіть Київа. По факту людей було ще більше, оскільки навіть доволі простора зала сесійних засідань не змогла вмістити всіх бажаючих і частина учасників слухала дебати по гучномовцяв в холі.
   На запитання учасників відповідали науковці, які безпосередньо проводили дослідження, польові обстеження і готували зазначаний вище Звіт з оцінки впливу на довкілля. Чимала кількість учасників також мали можливість виступити і викласти свою точку зору з обговорюваного питання. Точки зору і аргументи виступаючих були найрізноманітнішими.
   Воловецький селищний голова Михайло Попелич, не навязуючи власної точки зору, запропонував воловчанам активніше висловлювати свої аргументи з приводу розвитку вітрової енергетики у своєму краї. Слід зазначити, що більша частина представників місцевої громади схилялася до будівництва вітрової електростанції.
   Бажаючі мали можливість попередньо ознайомитися з матеріалами "Звіту з оцінки впливу на довкілля при будівництву вітрової електростанції 120 МВт на території Воловецької селищної ради", примірник якого в 5 п"яти томах знаходився в селищній раді для загального доступу. Щоб донести свою позицію до слухачів, учасники розповсюджували серед присутніх печатні матеріали (див. на фото).« повернутися до списку новин