Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ПОХІД ПАМ"ЯТІ ВЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА - 2017

   27 вересня 2017 року, з нагоди десятої річниці встановлення меморіальної дошки Вячеславу Чорноволу на горі Плай, відбувся похід його пам"яті.

   Меморіальну дошку полум"яному борцю за волою української нації, Герою України Вячеславу Чорноволу встановлено 15 вересня 2007 року на вершині гори Плай поряд з метеостанцією, да він працював в 1969/70 роках. З певних причин  не вдалося здійснити похід в цей день, його було перенесено на День туризму.
   Акцію започатковано у 2014 році. Ініціатором цьогорічної виступив Щербей І.А., підтримала її Воловецька селищна рада. Пішохідний перехід протяжністю 19 км відбувся за маршрутом: Воловець (автобусна станція) - г. Плай (пам"ятна дошка Вячеславу Чорноволу) - г. Темнатик - ур. Воскрещата - Воловець (автобусна станція). На вершині г. Плай  було розгорнуто державний прапор України та червоно-чорний стяг, під яким українці протягом десятиліть відстоювали свою свободу, гідність і незалежність.
   Група складалася в восьми осіб. Радує, що цього разу у поході взяли учать учні Жденіївської загальноосвітньої школи, наше підростаюче покоління, заради якого власне і проводяться подібні міроприємства, щоб передавати їм традиції, наблизити до історії боротьби за незалежність, виховувати почуття любові до рідного краю.
   До Дня туризму, який відзначається саме в цей день 27 вересня, під час походу було приурочено акцію очищення наших полонин від сміття. Його учасники зібрали і знесли донизу непотребу об"ємом близько 600 літрів.


« повернутися до списку новин