ОСТАННІЙ ДЗВІНОК - 2017

Дата: 26.05.2017 13:05

Фото без опису   26 травня 2017 року у Воловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося свято останнього дзвоника.

З привітаннями до присутніх і, зокрема, цьогорічних випускників звернулися: Воловецький селищний голова, завідуюча відділу освіти Воловецької РДА. Також випускників привітали перша вчителька, класний керівник та директор школи.

Традиційно, на святі підводилися підсумки навчального року, нагороджувалися переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань районного, обласного та навіть всеукраїнського рівнів. Наочно можна було переконатися, яка талановита молодь зростає у нас на Верховині. Зі словами подяки і художніми номерами виступили випускники. Цього разу, вперше, юнаки і дівчата висловлювалися рідною українською та міжнародною англійською мовами і звучало це як символ готовності до нещодавно отриманого нами безвізу. Цьогоріч переважна більшість учнів знову прийшли на свято у вишиванках, не відставали від них гості та вчителі на чолі з директором школи. Чудова ідея, яка вже стала прекрасною традицією. Багато дівчаток одягли ще й віночки.
   Фоторепортаж із свята на сторінці сайту "Фотогалерея-Фестивалі" - http://volovec.at.ua/photo/festivali/6.
   Селищна рада вітає наших випускників, бажає їм мирного неба, широкої і щасливої життєвої дороги у майбутнє! Всім іншим учням приємних канікул, добра і миру!

Адмін