ЗАЯВА ПРО НАМІРИ - РЕКОНСТРУКЦІЯ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ОЧИСНИХ СПОРУД

Дата: 11.03.2019 13:27

Фото без описуУВАГА!!!

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ
(реконструкції селищних каналізаційних очисних спруд
по вул. Яблуново, 13а в смт. Воловець)

1. Інвестор (замовник) – Воловецька селищна Рада.
Поштова та електрона адреса: Закарпатська обл., смт. Воловець, вул. Пушкіна, 7;
vc.volovec@gmail.com.

2. Місце розташування майданчика будівництва – Закарпатська обл., смт. Воловець

3. Характеристика діяльності (об'єкту) – Будівництво каналізаційної очисної споруди в смт. Воловець. Технічні і технологічні дані – потужність очисних – 2х700 м3/добу, орієнтовний термін експлуатації – 25 років.

4. Соціально-екологічна необхідність планованої діяльності – зменшення забруднення неочищеними стічними водами р. Вича, зниження небезпеки виникнення несприятливої епідемситуації.

5. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації:
земельних
– не менш 0,2 га;
енергетичних – електроенергія 20000 кВт при будівництві;
водних – вода 10 м3/добу при будівництві; 400 м3/добу при експлуатації;
трудових – на період будівництва буде створено орієнтовно 25 робочих місць.
При експлуатації буде створено 4 робочих місць.

6. Транспортне забезпечення (при будівництві і експлуатації) – при проведенні будівених робіт використовується транспорт відповідно до проектної документації.

7. Екологічні і інші обмеження планованої діяльності по варіантах – будівництво і еклуатація здійснюється на значній віддалі від житлової забудови.

8. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території – будівельні рішення пвинні розроблятися з врахуванням ґрунтових умов майданчику та відводу поверхневого стоку.

9. Можливі дії планованої діяльності (при будівництві і експлуатації) на навколишнє середовище:
- клімат і мікроклімат
– не впливає;
- повітряне середовище – в ході будівництва викиди забруднюючих речовин при різних вдах будівельних робіт (викиди від двигунів будтехніки, при зварювальних і фарбувальних роботах та ін.), при експлуатації очисних споруд – забруднення повітря не відбувається;
- водне середовище – зменшення забруднення побутовими стоками;
- ґрунти – не очікується;
- рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти – не впливає, заповідні об’єкти поблизу відсутні;
- навколишнє соціальне середовище (населення) – вплив позитивний, який виражається у можливості поліпшити умови проживання населення та створити нові робочі місця;
- навколишнє техногенне середовище – плановане будівництво об’єкту (елементу) техногенного середовища буде відбуватися поза житловою забудовою.

10. Відходи виробництва і можливість їх повторного використання, утилізації, знешкодження або безпечного поховання – залишок (мул), що утворюється, може використовуватися як добриво для внесення в грунт.

11. Об'єм виконання ОВНС – робочий проект у відповідності до ДБН А.2.2-1-2003

12. Участь громадськості – інформація про будівництво в ЗМІ.