ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 31.05.2018

виконавчого комітету

Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про надання ТОВ "Вуд Ком" дозволу на зрізування дерев на території підприємства.
2. Про присвоєння поштової адреси на гаражі Арендацький В.С., Швотрінас Н.С.
3. Про присвоєння поштової адреси на житлові будинки Урсуляк А.В., Сидоран В.І.
4. Про продовження дії договору на розміщення рекламного обладнання ПП Туряниця М.М.
5. Про надання дозволу на розміщення комплексу тимчасових споруд Сич М.І.
6. Про погодження програми "Безпечна громада", положень "Про загальні збори громадян за місцем проживання", "Про громадське формування з охорони громадського порядку і дотримання законності", "Про місцеві ініціативи", "Про громадські слухання".
7. Про надання статусу особи гірського населеного пункту Каналош М.В., Гвоздак М.В.

8. Про погодження клопотання на імя обласного фонду інвестування щодо виділення пільгового кредиту.
9. Розгляд протоколів про адміністративні правопорушення.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - http://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.