Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

РОБОТИ ПО ОБЛАШТУВАННЮ ДРЕНАЖУ - 1

   Осінні дощі та весняне танення снігу показали де в селищі та селі Канора виникли найбільші проблеми з дренажем.

   У квітні 2018 року, дочекавшись сухої погоди, працівники комунального підприємста "Водоканалсервіс" приступили до усунення проблем з дренажами вулиць.
   На даний час залатано вимоїну на мустку по вул. Фабрична, неподалік залізничного переїзду. Для усунення виникнення цієї проблеми в майбутньому, облаштовано трубу зливу дощової води з містка, оскільки він розміщений в найнижчій точці вулиці.
   Облаштовано відвід грунтової і дощової води з лотками і решітками від каплички по вул. Михайла Козимиренка. Планується ще підсипати щебнем її ділянку.
   Прокопано кілька десятків метрів дренажних канав та підсипано щебнем ділянку по вул. Лесі Українки. Однак, ці роботи на вирішать проблему в повній мірі, поки мешканці вулиці не зрозуміють, що необхібна прочистка ними дренажних канав вздовж своїх садиб. На жаль, деякі господарі роками не роблять цього і вважають, що рівчак глибиною до 10 сантиметрів і є канавою.
   Селищна рада звертається до мешканців селища і села канора з проханням вчасно і в обовязковому порядку відновлювати, розчищати дренажні канави по периметру своїх садиб, як того вимагають "Правила благоустрою та утримання населених пунктів Воловецької селищної ради" - http://volovec.at.ua/Papka3/pravila_blagoustr4.doc, недотримання яких тягне за собою адміністративну відповідальність (накладання штрафу).


« повернутися до списку новин