ВІТАННЯ БАТЬКАМ ТА ПРАЦІВНИКАМ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ

Адміністрація Воловецьких дошкільних навчальних закладів № 2 та № 4 від усього серця вітає працівників, батьків із найбільш довгоочікуваними світлими святами – Новим Роком і Різдвом Христовим!

Це всіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
   Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-й рік прожитий не даремно, був насичений подіями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
   Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичимо вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає всі ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут сім’ям. Миру вашим домівкам і нашій країні.
   Щиро дякуємо нашим батькам  за підтримку та взаєморозуміння  за допомогу  у розвитку наших дошкільних закладів.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!
З повагою,
завідуючі дитячими садочками