ПІШОХІДНА ДОРІЖКА ЧЕРЕЗ ЗАЛІЗНИЧНИЙ ПЕРЕЇЗД

У травні 2017 року, після неодноразових звернень селищної ради та районної адміністрації і складання комісіями актів на протязі кількох останніх років, залізничники виконали роботи по капітальному ремонту залізничного переїзду по вулиці Суворова.

Нарешті дорога через переїзд стала дійсно проїзною та зручною, за що можна тільки подякувати. А до цього переїзд більше був не "переїздом", а "перевалом", оскільки переїхати його легковим транспротом було доволі складно.

Однак сказане жодним чином не стосується пішохідної доріжки через переїзд, яка виглядає немов після потужного землетрусу (див. прикріплені знімки). Складається враження, що залізничники зробили все можливе для того, щоб відбити пішоходам баження навіть наближатися до переїзду, або ж перебігати його по проїзжій частині, ризикуючи потрапити під колеса автотранспорту.

Звичайно, залізничники твердо обіцяли довести доріжку до ладу, та вже на протязі трьох місяців обіцянки так і залишаються обіцянками. Шановні залізничники, де ви!!? Відгукніться, а-а-а-у-у-у!!!