Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ДЕЛЕГАЦІЯ ВОЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДО ПОЛЬЩІ

   14-16 серпня 2018 року, на запрошення войта Збігнева Кораба, ґміну Нєбилець (Підкарпатське воєводство, Польська Республіка) відвідала делегація Воловецької селищної ради.

   Делегація, що складалася з депутатів, членів виконкому і спеціалістів селищної ради, взяли участь у місцевому фестивалі "Дожинки ґмінне 2018", присвяченому світкуванню збору урожаю. Традиційний фестиваль щорічно відбувається 15 серпня, почергово у одному із сіл, які входять до складу ґміни Нєбилець. За вказівкою селищного голови Михайла Попелича, делегацію очолював його заступник Сергій Ґриґа.
   Зустрічали делегіцію войт та секретар ґміни Антон Хухля. Візит віддбувався у дружній теплій атмосфері. В його рамках войт особисто познайомив делегатів з комунальним господарством ґміни, її культурним та спортивним життям. Показав свіжо відремонтовані тротуари, вулиці, автоматичні каналізаційно-очисні споруди, нову сучасну пожежну машину. А також школи, стадіони, спортивну залу на 400 глядацьких місць, вільно доступні і безплатні для мешканців ґміни тенажерну залу, тренажерні площадки під відкритим небом та тенісний корт. Також було влаштовано оглядові екскурсії до повітового центру Срижов та центру Подкарпатського воєвудства Ржешув.
   Сповнена вражень про життя партнерської громади, делегація повернулася до Воловця.« повернутися до списку новин