Відбулося засідання комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель

Дата: 16.07.2018 15:04

Фото без опису  12 липня 2018 року відбулося засідання комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель на території смт. Воловець.

Члени комісії:

• Комар О.Й. – Головний бухгалтер селищної ради
  • Нілабович Н.І. – спеціаліст 2-ї категорії селищної ради
  • Косач І.Ф. – депутат селищної ради
  • Словенко І.І.- депутат селищної ради
  • Секретар комісії – секретар селищної ради Карпишинець О.М.

Порядок денний:

1.Розгляд пропозицій з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5158 га в смт. Воловець, вул. Вячеслава Чорновола (Суворова)№ 24 «А.»

Слухали: секретаря комісії Карпишинець О.М., яка представила членам комісії два претенденти на проведення експертної грошової оцінки даної земельної ділянки – ФОП Машкаринець В.В., ФОП Задорожна Н.Г., також було оголошено критерії відбору суб’єктів оціночної діяльності .

Вирішили: В результаті відкритого голосування, переможцем відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,5158 га в смт. Воловець вул. Вячеслава Чорновола (Суворова)№ 24 «А.» визнати ФОП Машкаринець В.В., який запропонував найнижчу ціну за виконання даного виду робіт та найменший термін виконання робіт.