Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ВЕДЕТЬСЯ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АДМІНБУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

   У серпні 2017 року розпочато першу чергу капітального ремонту (енергозбереження) адміністративної будівлі селищної ради (див. прикріплені знімки).

   Будівлю селищної ради збудовано у 70-х роках минулого століття згідно типового проекту виготовленого у 1972 році Закартатською філією "Діпромісто". Тогочасні технології були далекими від умов реального дєвого енергозбереження. Крім того, за роки експлуатації встигли прогнити рами вікон, бокові двері, потріскався шифер. За весь цей час зробилися тільки кометичні ремонти та було замінено вхідні двері. Отож при опаленні будівлі весь чей час значною мірою "обігрівався космос".

   У 2016 році замовлено, виготовлено і затверджено проект капітального ремонту адміністративної будівлі селищної ради. І нарешті згідно нього розпочато ремонт, головним завданням якого першої є саме енергозбереження.Ввже замінено старі вікна на енергозберігаючі, міняються двері і покриття даху. Роботи згідно договору ведуться працівниками ТОВ "Свалява міськбуд".

   Колектив селищної ради приносить свої вибачення відвідувачам за тимчасові незручності, спричинені ремонтом і сподівається на розуміння.« повернутися до списку новин