ОГОЛОШУЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБЄДНАННЯ ГРОМАД

Дата: 12.06.2019 07:18

Фото без опису   Згідно розпорядження Воловецького селищного голови від 12.06.2019 № 32 "Про ініціативу добровільного обєднання громад та її громадське обговорення" - https://rada.info/upload/users_files/04350240/013299dcc276500015b453da784b8001.doc,

у відповідності до "Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного обєднання територіальних громад", затвердженого рішенням Воловецької селищної ради від 11.06.2019 № 1003 - https://rada.info/upload/users_files/04350240/3dfd173f68b6e1c6a9f5631f0c52c01b.doc, розпочато громадське обговорення питання можливого добровільного об"єднання територіальних громад Воловецької селищної (смт Воловець, с. Канора), Гукливської (с. Гукливий) та Скотарської (с. Скотарське) сільських рад Воловецького району Закарпатської області у Воловецьку селищну об"єднану територіальну громаду з адміністративним центром в смт Воловець.

Обговорення ініціативи триватимуть понад 30 календарних днів з дати підписання розпорядження і публікації його та даного оголошення. Бажаючі можуть усно або письмово висловлювати свої думки, зауваження, пропозиції з даного приводу на адресу селищної ради особисто чи будь яким із засобів зв"язку (телефон - 22 033, факс - 24 051, електронна пошта vc.volovec@gmail.com, звичайна пота). Всі пропозиції будуть розглянуті в процесі слухань.
   На вівторок, 23 липня 2019 року призначено громадські слухання із зазначеного вище питання.
   Слухання розпочнуться о 13:00 годині у приміщенні сесійної зали на 3-му поверсі адміністративної будівні Воловецької селищної ради по вул. Пушкіна, 7 в смт Воловець.
   Запрошуються всі жителі смт Воловець і с. Канора, яким не байдуже життя і перспективи розвитку нашої територіальної громади.
   Особа, відповідальна за проведення громадских слухань - секретар Воловецької селищної ради Оксана Михайлівна Карпишинець.

Виконавчий комітет селищної ради