ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ПЛОЩІ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата: 13.06.2019 07:31

Фото без опису   13 червня 2019 року продовжується ремонт площі по вулиці Карпатська в смт Воловець.

Як повідомлялося ранніше, по узгодженню з селищною радою приватний підприємець Іван Бирак власним коштом розпочав облаштування площі між обєктами нерухомості, які йому належать. Оскільки вказана площа в основному використовується ним для підвезення товарів, автомобільної стоянки.
   На даний час частину площі вже укладено бруківкою (див. фото), іншу частину вирівняно і засипано щебнем під укладку бруківку. Кожен бажаючий має можливість особисто переконатися в дизайнерському вирішенні ремонту площі і якості виконання укладки бруківки. Роботи продовжуються.
   Селищна рада сподівається, що такий приклад вкладання коштів в розвиток інфраструктури і покращення привабливості селища стане добрим прикладом для наслідування іншими підприємцями.