Оголошення від ТОВ "Атлас Воловець енерджі"

Дата: 18.06.2019 12:25

Фото без опису   У зв’язку з проведенням робіт з розроблення технічних документацій із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності,

землі загального користування (код КВЦПЗ – 18.00) у смт. Воловець, вул. Залізнична та вул. В’ячеслава Чорновола орієнтовною площею 6 га та землі загального користування (код КВЦПЗ – 18.00) у межах населеного пункту смт. Воловець орієнтовною площею 10 га, Воловецька селищна рада та виконавець робіт ТОВ «Центр проектів» повідомляють Вас, що 01 липня 2019 року з 9:00 до 17:00 години київського часу за адресою: Закарпатська область, Воловецький район, смт. Воловець, вул. Пушкіна, 7, згідно статті 198 Земельного кодексу України та пунктом 3.12 Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками, затвердженою наказом Держкомзему від 18.05.2010 № 376 буде проводитися погодження меж з суміжними землевласниками/землекористувачами земельних ділянок Воловецької селищної радизгідно проведеного знімання та аналізу матеріалів минулих років, наданих управлінням Держгеокадастру.
   Просимо суміжних землевласників (землекористувачів) з’явитись особисто або надати уповноважених представників для погодження меж земельних ділянок та підписання актів приймання-передачі межових знаків на зберігання та актів погодження меж.
   Згідно першої технічної документації пропонується формування 4 окремих ділянок земель загального користування:

• контур с/г призначення сіножаті біля електропідстанції
  • відрізок вул. Залізничнавід електропідстанції до перетину з вул. В’ячеслава Чорновола
  • відрізок вул. В’ячеслава Чорновола від електропідстанції до перетину з проїздом в урочищі «Каковець»
  • проїзд в урочищі «Каковець», який доходить до межі населеного пункту та межує з землями «Воловецьке лісове господарство»

Згідно другої технічної документації пропонується формування 5 окремих ділянок земель загального користування:

• проїзд в урочищі «Табли» від електропідстанція до бугельної опори, яка не використовується
  • прохід між ділянками в урочищах «Кичерка» та «Голиця»
  • проїзд від бугельної опори до проїзду в урочищі «Каковець»
  • проїзд між ділянками та пасовищем в урочищі «Пасіка»
  • громадські пасовища в урочищі «Пасіка»

Орієнтовний перелік суміжних землевласників (землекористувачів):

• гр. Андрійчак І.І.
  • гр. Логойда Д.Д.
  • гр. Дячишин О.Ю.
  • гр. Лайтар Г.І.
  • гр. Тимкович Ю.С.
  • гр. Духнич В.С.
  • гр. Тимкович Ю.І.
  • Представник (уповноважена особа) електричної підстанції «Воловець 220».

Керівництво ТОВ "Атлас Воловець енерджі"