ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Дата: 20.06.2019 07:38

Фото без опису   20 черавня 2019 року продовжується капітальний ремонт тротуарів по вулиці Карпатська.
   Як вже повідомлялося, розпочато роботи по капітальному ремонту протуарів по вулиці Карпатська на іншій ділянці, а саме біля "Приватбанку" і житлових будинків № 46, 48. Підрядником також є ТОВ "Свалява-Міськбуд".

На  даний час ремонт знаходиться на стадії показаній на фото. Роботи продовжуються. Тим часом добігають кінця роботи на ділянці біля школи мистецтв.
   Селищна рада традиційно запрошує мешканців селища до контролю за якістю виконання робіт. Зауваження можна надситати до селищної ради будь яким із засобів зв"язку, або висловлювати особисто, всі вони будуть розглянуті в обов"язковому порядку.