ОЗЕЛЕНЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ БУДІВЛІ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

28 червня 2019 року. Працівниками апарату селищної ради озеленюються відремонтовані приміщення адміністративної будівлі селищної ради.

З власної ініціативи, власним коштом і зусиллями працівники апарату озеленюють кабінети та холи селищної ради, щоб і працювати приємніше і радувати відвідувачів світлими "живими" інтерєрами.
   До цієї роботи долучилися і мешканці селища. Так сім"я Анатолія Васильовича і Ольги Василівни Селехманів днями презентувала селищній раді екзотичне деревце авокадо (фото заставки), власноруч вирощене і викохане до шестирічного віку з маленької кісточки. І це не перший їх подарунок. Кількома місяцями раніше вони припіднечсли не менш екзотичне кавове дерево (фото в додатку), також власноруч вирощене із зернини.
   Селищна рада щиро вдячна їм за подарунки, завдяки яким приміщення селищної ради віглядають більш привітними і ошатними.