Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ ПАРКУ

   5 серпня 2019 року тимчасово припинено роботи з благоустрою парку.
   По причині виходу з ладу техніки, комунальному підприємству довелося тимчасово припинити роботи по частковому благоустрою парку.

   Як повідомлялося раніше, вцілілі демонтовані плити старого покриття тротуарів використовуються для облаштування сходів і пішохідної доріжки від паркового містка, що в центрі селища, до дитячого садочка № 4. Слід зазначити, що роботи по обладнанню сходів і доріжки виконуються комунальним підприємством у час, вільний від виконання основних завдань - підтримання функціонування комунікацій селища. Як тільки де стається прорив водопроводу, що не є рідкістю, оскільки частина водопроводів зношена, бо має поважний вік; або ж забито каналізаційний колектор, що також буває не рідко, та вже не по причині зношеності, а по вині деяких мешканців, які кидають в каналізацію те, чого б там ніколи не повинно бути, доводиться припиняти роботи в парку і знімати бригаду для усунення аварійної ситуації.
   Тим не менше на даний час роботи з доріжкою значно просунулися і знаходяться на стадії, яку неважко розгледіти на фото до даної публікації. Звичайно, за першої ж можливості їх буде продовжено. В будь якому разі, в осінні дощі та зимові снігопади цього року мами водитимуть діток до садочка вже не по слизькій стежці, а по безпечних сходах, обладнаних поручнями.



« повернутися до списку новин