ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ 29.08.2019

виконавчого комітету
Воловецької селищної ради.

Порядок денний:

1. Про результати державного фінансового аудиту виконання селищного бюджету Воловецької селищної ради.
2. Про затвердження проектів "Капітальний ремонт вул. Фабрична в смт Воловець", "Капітальний ремонт вул. Залізнична (ділянка № 1 від буд. 15 до вул. Шевченка в смт Воловець. Коригування".
3. Про затвердження відпоригованих тарифів на прослуги з водопостачання і водовідведення.
4. Про послуги з водопостачання для господарських потреб.
5. Про затвердження відкоригованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.
6. Про затвердження відкоригованих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для приватного сектору.
7. Про затвердження відкоригованих тарифу на послуги з утилізації твердих побутових відходів.
8. Про затвердження відкоригованих нормативних витрат на послуги з утримання багатоквартирних будинків (послуги з управління багатоквартирними будинками).
9. Про підтримку концепції аграрно-комунального виробничого екологічного комплексу.
10. Розгляд листа Державної екологічної їнспекції у Закарпатській області.
11. Про видалення зелених насаджень.
12. Про присвоєння поштової адреси на житловий будинок Фуцур В.Ф., Ряшко В.І.
13. Про присвоєння поштової адреси на літню кухню Дзьобак О.І.
14. Про присвоєння адресного номеру на земельні ділянки Кожан Л.В., Гавей І.В.
15. Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди Тимкович В.І.
16. Про продовження дії договорів № 39 від 01.09.2015, № 22 від 05.08.2013 на розміщення обєктів зовнішньої реклами обладнання ФОП Абдулов К.О.
17. Про надання дозволу на розміщення рекламного обладнання по вул. Зарічна в смт Воловець.
18. Про надання статусу особи гірського населеного пункту Усатюк Н.А., Усатюк А.В., Лопіт В.В.
19. Розгляд заяви Бабелюк В.А. про надання статусу особи гірського населеного пункту.
20. Розгляд листа ТОВ "Атлас Воловець Енерджи".
21. Розляд протокролів про адміністративне порушення.
22.

Рішення, прийняті на засідані, невдовзі будуть опубліковані на сторінці "Офіційні документи" даного сайту селищної ради за посиланням - https://volovec-miskrada.gov.ua/docs/.