Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ТРОТУАР НА РОЗІ ВУЛИЦЬ ШЕВЧЕНКА І КАРПАТСЬКА

   20 листопада 2019 року завершено роботи по капітальному ремонту чергової ділянки тротуару по вулиці Карпатська.

   Як вовідомлялося раніше, паралельно з ремонтом інших ділянок тротуару, було розпочато ремонт чергової його ділянки. На даний час роботи з укладання плитки нового тротуару на розі вулиць Карпатська і Шевченка завершені.
   Мешканці селища мають можливість оцінити зручності ділянки по вул. Карпатська, яку тепер зєднано з тротуаром вздовж житлового будинку № 1, що по вулиці Шевченка. Напевно, вже й не всі згадають аварійні дерева в цоьму місці, коріння яких підняло і зламало старий тротуар та баюру, яка щоразу утворювалася біля будинку після дощів. Тепер на тому місці тротуар, з відгалуженням в бік автостанції і ринку. Для відведення дощової води обладнано зливову каналізацію. Роботи виконані ТОВ "Свалява-Міськбуд".
   Найближчим часом буде завершено всі роботи по ремонту тротуарів правого боку вулиці Карпатська, які заплановано в поточному році. А на наступний рік вже готовий і чекає реалізації проект ремонту ділянки тротуару цієї ж вулиці від автобусної станції до дитягого садочка № 2.« повернутися до списку новин