Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

   Щороку у четверту суботу листопада (2019 року - 23 листопада) Україна відзначає національний День пам"яті жертв голодоморів.
    
Голод і голодомор - дві великі різниці. Голодомор - це насильне запровадження голоду шляхом відбирання, або знищення продуктів харчування.

   В той, не такий вже й далекий час, закарпатці жили в іншій державі і не відчули на собі неймовірного жахіття нелюдського злочину страшного режиму сусідньої Росії в особі Совєтського Союзу по відношенню до України і її народу. Але зараз живемо в одній країні, у багатьох з нас є близькі, рідні, друзі, бабусі і дідусі яких пройшли через жах голодомору. Підтримаймо їх, даймо зрозуміти всім, і в першу чергу ворожій сусідній Росії, що ми проти тоталітаризму у будь якому вигляді і ніколи не допустимо повторного насилля над собою, нашими земляками, дітьми і внуками, над нашою країною.
   Запрошую всіх 23.11.2019 року об 15:00 годині прийти до центру Воловця віддати шану, схилити голову і запалити свічку пам"яті мільйонів жертв голодоморів. А ввечері, пропоную запалити свічки на підвіконнях своїх осель.

   Реквієм - https://www.youtube.com/watch?v=eyJwUjNWijE.

З повагою і скорботою,
селищний голова М. Попелич


« повернутися до списку новин