НОВИНИ ВІД НАШИХ ДРУЗІВ З БАД ЕНДОРФ

Дата: 04.03.2020 14:19

Фото без опису
   У лютому 2020 року, а минулому тижні, у наших партнерів з Бад Ендорф (Німеччина) відбулася звітно-виборча конференція Товариства сприяння партнерським відносинам із Воловецьким рвайоном.

Одностайним рішенням конференції багаторічному голові Товариства Манфреду Єгеру присвоєно звання "Почесний Голова Товариства". Нінішнім головою товариства одностайно знову обрано Маркуса Гайсса, його заступником - Корнелію Ґраф. Функціє секретаря продовжує виконувати Пітер Ґраф. Посаду скарбника тепер займає Марілуїза Вайхсельбаумер.
   Воловецька селищна громада, селищний голова Михайло Попелич щиросердо вітають наших друзів і партнерів з обранням на посади в добре відомій воловчанам організації, яка на протязі багатох років здійснює благодійну і моральну підтримку нашого району. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Щасти вам!
    На виборах 15 березня бажаємо успіху кандидату, якого підтримує Товариство. Нехай переможе достойний обранець громади міста Бад Ендорф.