ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ВУЛИЦІ ЯБЛУНОВО - 2020 (ПРОДОВЖЕННЯ)

Дата: 24.03.2020 09:33

26 березня 2020 року. З понеділка продовжуються роботи з поточного ремонту вулиці Яблуново.

Селищна рада і надалі інформує мешканців про перебіг, робіт, які виконуються в селищі, в тому числі і стосовно продовження поточного ремонту вулиці Яблуново. Всі дані, інформація, які наводяться в повідомленнях сайту, мешканці, їх представники, депутати можуть перевірити особисто.
   З понеділка ведеться прочищення придорожних водовідвідних канав, вивозиться грина, вирубуються чагарники в канавах і поряд. Роботи розпочато з житлового сектора вулиці, оскільки канави вкрай занедбані, більшість мешканців чистить їх епізодично, або взагалі ніяк, чим грубо порушують положення "Правил благоустрою населених пунктів".
   Для проведення робіт комунальним підприємством "Водоканалсервіс" задіяно три одиниці техніки. На протязі трьох днів поточного тижня розчищено близько 650 м канав. Роботи продовжуються.

Селищна рада звертається до мешканців вулиці з пропозицією розчистити містки перед власними фіртками, воротами та підчистити канави вздовж своїх земельних ділянок.