ВАЖЛИВО! ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ

Дата: 02.04.2020 14:27

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКОДНІХ СВЯТ
   На черговому засіданні виконкому селищної ради від 01.04.2020 р., розглянуто питання проведення великодніх свят в період карантину, пов’язаного з коронавірусом.

На засідання запрошено настоятелів всіх храмів смт. Воловець і села Канора. Вислухавши пропозиції присутніх, порадившись, досягнуто згоди щодо проведення свят:

1. Освячення верби проводитиметься в неділю 12 квітня з 09:00 до 13:00 год. (Яблуново з 09:00 до 10:00 год.) за київським часом.
  2. Доступ до Плащаниці відкрито в п’ятницю 17 квітня з 12:00 до 22:00 год. (Яблуново з 15:00 до 18:00 год.) за київським часом.
  3. Освячення пасок відбуватиметься в неділю 19 квітня з 00:00 до 10:00 год. (Яблуново з 00:00 до 01:00 год., перерва, з 09:00 до 10:00 год.) за київським часом.
  4. Задля санітарної безпеки, всі обряди проводитимуться на території біля храмів.
  5. При проведенні свят в умовах карантину рекомендувати:
  • не допускати скупчення мирян в храмах, на їх території і поблизу;
  • для освячення, від квартири, будинку делегувати до храму одного представника;
  • людям пенсійного віку утриматися від відвідин храму, брати участь обрядах в онлайн режимі по телевізійних каналах;
  • дітей до 16 років не залучати до відвідин храмів для уникнення небезпечних контактів;
  • в обрядах брати участь тільки в засобах особистого захисту (маска, рукавички);
  • максимально зменшити безпосередні контакти між собою;
  • не торкатися і не прикладатися до Плащаниці, ікон, хрестів;
  • для освячення пасок розміщуватися не ближче 2,0 метрів кошик від кошика.

Селищна рада, задля збереження вашого здоров"я і навіть життя, переконливо просить всіх парафіян неухильно дотримуватися умов карантину, наведеного вище порядку проведення великодніх свят.