Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

УВАГА!!! ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

   15 квітня 2020 року працівники комунального підприємства розповсюджують серед мешканців плакати "Як вберегтися від коронавірусу", любязно надіслані координатором ПРООН із досягнення цілей сталого розвитку в Закарпатській області.

   Воловецька селищна рада вже на протязі багатох років співпрацює з представництвом ЄС/ПРООН в Закрпатській області. За підтримки координатора ПРООН із досягнення цілей сталого розвитку в Закарпатській області Любов Павлович успішно впроваджено проект реконструкції дитячого садочка в с. Канора, створено два об’єднання співвласників будинків, які вже майже рік успушно діють.
   Любов Михайлівна не випускає нашу громаду з поля зору. Цього разу допомагає нам вести інформаційну боротьбу з вірусом, за що ми їй щиро вдячні. Надіслані плакати в першу чергу розміщені на інформаційному стенді та дощці оголошень. А також розповсюджуються серед населення, в першу чергу старшого віку, депутатами селищної ради, для інших розклеюються працівниками комунального підприємства у найбільш людних місцях смт Воловець та с. Канора. Селищна рада також поділилася корисними інформаційними плакатами із своїми сусідами в селах Гукливий, Скотарське, Лази.
   Селищна рада черговий раз закликає мешканців до неухильного дотримання умов карантину, просить максимально обмежити пересування, контакти, оберігати своїх дітей і батьків, особливо у святкові дні та бажає всім здоров"я і довгих років життя.« повернутися до списку новин