ВЕДУТЬСЯ РОБОТИ ПО УКРІПЛЕННЮ БЕРЕГА РІЧКИ ВОЛІВЧИК

Дата: 13.05.2020 08:01

Фото без опису   13 травня 2020 року продовжується спорудження захисних споруд берега річки Волівчик по вул. Шевченка.

Другий тиждень інтенсивно ведуться роботи по спорудженню захисних габіонних споруд лівого берега річки Волівчик по вул. Шевченка, де течія загрожувала розмити берег і зруйнувати дорогу. Це перша подібна ділянка споруд по захисту берега і дороги. Протягом поточного року, згідно раніше затвердженого проекту, передбачається збудувати таких дві стінки з габіонів в найбільш небезпечних місцях стрімкої течії гірської річки.
   Всі роботи виконуються коштом місцевого бюджету селищної ради. Виконавець робіт - Воловецьке КП "Агрошляхбуд".