ПРОДОВЖУЄТЬСЯ РЕМОНТ ТРОТУАРІВ ПО ВУЛИЦІ КАРПАТСЬКА

Станом на 04 травня 2017 року продовжуются роботи по капітальному ремонту тротуарів по вулиці Карпатська (ліва сторона).
   Да наний час ремонт кількох ділянок тротуару, а саме біля районної лікарні, біля житлового будинку № 25, завершено (див. прикріплення). Розпочато ремонт ділянок біля кольшнього кінотеатру та біля школи. Роботи виконуються згідно проекту замовленого селищною радою, який пройшов експертизу і затверджений в установленому порядку, коштом селищної ради, спеціалістами ТОВ "Свалява Міськбуд".

У всіх випадка ремонту комунальних обєктів місцевої громади, селищна рада традиційно запрошує мешканців селища, долучатися до контролю за якістю виконання робіт, висловлювати свої зауваження.