Воловецька селищна рада
Воловецький район, Закарпатська область

ЧИСТКА КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ

   05 липня 2017 року розпочато роботи по очищенню зливової та каналізаційної мереж.
   Зливова та каналізаційна мережі селища побудлвані давно, "наймолодші" їх ділянки мають близько 25 років. За минулу четверть століття комунальниками очищалися тільки колодязі та усувалися засмічення на певних ділянках. Для очищення ж самих труб у них відсутня спеціальна дороговартісна техніка. Для підримання мережі в робочому стані на КП "Водоканалсервіс" було запроваджено щотижневий огляд колодязів і профілактична чистка найбільш проблемних ділянок.

  Та ппроблема засмічення зливової і каналізаційної мереж зростала і дошкуляла чимраз більше. В решті решт селищною радою було прийнято рішення про укладення договору по очистці мереж із спецалізованою організацією, що має відповідні навики, досвід і, головне, спеціальну техніку. До того ж її спеціалісти саме працювали в межах Закарпатської області. Оскільки, проблема засмічення мереж не є унікальною лище для нашого селища.

   За перший день роботи спеціалістми ТОВ "Промжитлосервіс" (м. Київ) вже очищено зливову та каналізаційну мережі по вул. Карпатська, 40 та каналізаційну мережу по вул. Шевчека, 1.« повернутися до списку новин