ВПЕРШЕ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВІДВІДАВ ВОЛОВЕЦЬ

24 травня 2018 року дорогою до бескидського залізничного тунелю Президент України Петро Порошенко відвідав наш Воловець.

Президент і команда супроводу прибули до нашого гірського селища трьома гелікоптерами. Приземлившись на місцевому стадіоні, глава держави автомобілем дістався до цетру селища, звідки в супроводі голів обласної і районної адміністрацій пройшов до залізничного вокзалу. В супроводі Президента мешканці помітели міністра оборони Степана Полторака та прес секретаря Святослава Цеголко.
   Мешканці і гості селища щиро вітали Президента країни, за що він щиро дякував і не відмовляв в селфі. Найбільш теплим було спілкування Петра Олексійовича з дітьми, з якими він знайомився, фотографувався і пропонував бути друзями, на що дітки радо погоджувалися.
   З Воловця залізничною "Мотрисою" Президент відбув на церимонію відкриття закінченого будівництвом Бескидського тунелю.