ВОЛОВЧАНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ТУРНІРІ ПАМЯТІ ОЛЕГА ІЩЕНКА

Дата: 27.06.2018 16:59

Фото без опису   26 червня 2018 року на мукачівському стадіоні «Авангард» пройшов 8-й турнір памяті першого заступника голови Федерації Футболу Закарпаття Олега Іщенка.

На урочистому відкритті змагань до присутніх звернулись перший тренер Олега Вікторовича Василь Турянчик та виконавчий директор ФФЗ Віктор Наскалов.
   Наряду з командами Мукачева, Берегова та Іршави у турнірі традиційно взяла участь команда вереранів Воловця. Рішенням депутатів, виїзд команди профінансовано коштом Воловецької селищної ради.
   Перше місце виборола команда Мукачева. Голова ФФЗ Іван Дуран вручив усім командам Подяки, вимпели, памятні призи за участь у турнірі та медалі. Виконавчий директор ФФЗ Віктор Наскалов нагородив пам’ятними подарунками арбітрів Василя Козика, Мирослава Галу, Мар’яну Сухан, Івана Грубінку.
   Оргкомітет турніру також визначив кращих гравців у кожній команді: Сергій Гецко (Берегово), Віктор Ряшко (Мукачево), Іван Мошкола (Іршава), Олександр Беца (Воловець).

В публікації використано матеріали сайту Федерації Футболу Закарпаття - http://ffz.org.ua/.