ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ

Дата: 25.09.2020 09:46

До відома громадян.

На звернення керівництва АТ "Закарпатгаз" публікуємо інформацію щодо значної заборгованості (150 428,49 грн.) мешканців смт Воловець за послугу з розподілу природного газу.

У зв"язку з заборгованістю у АТ "Закарпатгаз" виникають проблеми з належним виконанням профілактичних і капітальних ремонтних робіт на газопровідних мережах, спрямованих на їх безпечне та стабільне функціонування, що є особливо актуальним в осінньо-зимовий період.
   З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
   Задля забазпечення тепла і затишку в оселях, АТ "Закарпатгаз" просить абонентів погасити наявні борги, своєчасно і в повному обсязі розраховуватися за послугу в майбутньому.

Адміністрація АТ "Закарпатгаз"