ЗАЛІЗНИЦЯ ОБІЦЯЄ РЕЙС ЕЛЕКТРОПОЇЗДА

Дата: 30.09.2020 07:52
Кількість переглядів: 2061

Фото без опису   29 вересня 2020 року Воловецька селищна рада отримала від залізничніків запевнення у відновленні рейсу регіонального електропоїзда № 829/830 сполученням Львів-Ужгород-Львів.

Відгукнувшись на колективну письмову заяву мешканців Воловця, селищна рада приєдналася до них і звернулася до керівництва філії "Львівська залізниця" листом від 04.09.2020 № 632 - https://rada.info/upload/users_files/04350240/eb0c9fd024b286bcfecb05823927e822.jpg.
   Вказане звернення селищної ради з доданою заявою мешканців було розглянуте у службі приміських пасажирських перевезень регіональної філії "Львівська залізниця" АТ "Укозалізниця" і ми отримали відповідь, яку публічно доводимо до відома заявників, всіх мешканців села Канора, смт Воловець, наших сусідів з Гукливого і Скотарського та інших зацікавлених осіб - https://rada.info/upload/users_files/04350240/290b2cc7c28fddb4dd4ecbb5bff6fef3.jpg.
   У відповіді стверджується, що йдучи на зустріч пасажирам залізничниками розроблено і надіслано на погодження графік руху 10 пар приміських та 3 пар регіональних поїздів, в тому числі і рейс Львів-Ужгород-Львів.
   Отож сподіваємося в близькому часі побачити інформацію про цей рейс на табло Воловецького вокзалу та дякуємо залізничникам за оперативність у розгляді звернення і позитивне вирішення важливого для громади питання.