ОБЛАДНАНО АВТОБУСНУ ЗУПИНКУ ПО ВУЛИЦІ ЯБЛУНОВО

Дата: 21.10.2020 15:07

Фото без опису   21 жовтня 2020 року по вул. Яблуново в смт Воловець обладнано зупинку міського автобуса.

Роботи по виготовленню і встановленню автобусної зупинки також виконано комунальним підприємством "Воловецький селищний "Водоканалсервіс", коштом місцевого бюджету, за ініціативи селищної ради.
   Як анонсувалося раніше, зупинку встановлено в кінцевому пункті міського автобусного маршруту - біля магазину по вул. Яблуново в смт Воловець. Тепер мешканці вулиці також мають можливість сховатися від негоди та присісти, очікуючи автобуса.
   До речі, мешканці села Канора вже схвально відгукуються про зручність зупинки та щодо якості роботи комунальників по її виготовленню та встановленню. В той же час слід зазначити, що нову лавку зупинки хтось забруднив взуттям. Риторичне питання - для чого?