до дня місцевого самоврядування - 2020

Дата: 07.12.2020 08:23

Фото без опису   Шановні депутати, члени виконавчого комітету Воловецької селищної ради, Гукливської та Скотарської сільських рад, працівники апарату селищної ради, колеги з новостворених громад, Мукачівської районної ради, Закарпатської обласної ради, рад всіх рівнів сусідніх районів Закарпаття та Львівщини, голови громад, громадяни.

Сердечно вітаю Вас з нашим професійним святом -
Днем місцевого самоврядування,
яке щорічно відзначаємо 7 грудня.

Цей день стоїть в ряду дат пов"язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об"єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їхньої волі.
   Бажаю Вам міцного здоров"я, щастя, добра, творчих сил і нових звершень на ниві зміцнення державності і служіння громадам. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у справі подальшого розвитку територіальних громад, відродження наших сіл, селищ і міст, зміцнення авторитету громад в державі, а нашої держави в європейській спільноті, всьому демократичному світі. Та найперше бажаю всім нам, нашій землі і країні ПЕРЕМОЖНОГО МИРУ. Впевнений, що ми і наші громади зроблять для цього все можливе, як це не раз робили наші славні предки.

З повагою,
Воловецький селищний голова